Київ: (044) 362-48-01
Біла Церква: (0456) 34-48-36
Моб: (067) 261-64-68
Географія робіт:
Київ, Київська область та інші області України
(питання вирішується по телефону індивідуально)

Вас вітає Електромонтажна компанія Аркада-Електрик.

Наша Компанія виконує електромонтажні роботи, пусконалагоджувальні роботи, проектування електропостачання, випробування та вимірювання електрообладнання, деякі види будівельних робіт - в Києві, Білій Церкві, в Київській області та інших областях України.

Наші ціни доступні і приємно Вас здивують.

ЕМК Аркада-Електрик виконає весь комплекс робіт: проект електропостачання, електромонтаж та пусконаладку будь-якого об'єкта згідно Вашого замовлення.

Наші фахівці виконають весь комплекс електромонтажних робіт «під ключ», включаючи необхідні суміжні будівельні роботи: демонтажні, землерийні, бурильні, висотні (із застосуванням спеціальної техніки).

Ми проектуємо і виконуємо електропостачання об'єктів будь-якого рівня складності: промислових підприємств, робітників цехів, торгово-адміністративних комплексів, навчальних, лікувальних закладів, магазинів, офісів, котеджів, житлових будинків та інших.

Пересувна електролабораторіяз фахівцями виїде за місцем робіт і проведе необхідні виміри, випробування електрообладнання, пусконалагоджувальні роботи.

Електротехнічна лабораторія (ЕТЛ)виконає наладку та випробування кабельних ліній, повітряних ліній електропередач, трансформаторних підстанцій та іншого електрообладнання Замовника.

Електролабораторія виконає пошук місця пролягання кабелів (трасування) і пошук їх пошкоджень. Проведе випробування кабельних ліній із зшитого поліетилену.

Ми виконуємо ремонт кабельных линий, воздушных линий электропередач, трансформаторных подстанций, распределительных устройств и другого электрооборудования и электроустановок на объектах Заказчика.

Ми розробимо для Вас проект електропостачання, починаючи з розробки технічного завдання і закінчуючи узгодженням розробленої документації.

Ми проведемо экспертизу електрообладнання, яке вичерпало свій ресурс (згідно з нормативною документацією), і видамо офіційне експертний висновок про можливість його подальшої експлуатації.

Торговый дім "Електромонтажник" vip-партнер нашої Компанії пропонує Вам великий асортимент електрообладнання та комплектуючих до нього: кабель, провід, світлотехніку, автоматику, електрофурнітуру та багато іншого провідних фірм-виробників.

ТОВ Електромонтажна компанія "Аркада-Електрик"
09100, Україна, КиЇвска обл бульвар 50-років Перемоги, 50
+380443624801
+380456344836
+380672616468
+380456382790
info@arkada-el.com.ua
4.7 154